Youtube Video Whatsapp’ta Nasıl Paylaşılır?

Uzun Video Whatsapp’ta Nasıl Paylaşılır?, WhatsApp Kaç Dakikalık Video Gönderilir?, Youtube Video Whatsapp’ta Nasıl Paylaşılır?, Detaylar yazımızda…

Smm Panel hizmetimiz ile Beğendiğiniz Youtube videolarını arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle paylaşmak için Takipçi, beğeni ve izlenme  uygulamasını kullanabilirsiniz. Paylaşım yapmak için videonun sağ üst köşesinde yer alan paylaşma butonunu seçip, paylaşım yapacağınız uygulama olarak Whatsapp uygulamasını tıklayarak direkt olarak paylaşabilirsiniz. Ayrıca izlediğiniz videonun arama motorunda yazılı linkini kopyalayarak Whatsapp yazışma paneline yapıştırıp videoyu gönderebilirsiniz. Beğendiğiniz videoları Youtube üzerinden direkt olarak indirme işlemi gerçekleştiremezsiniz ancak Whatsapp’tan gönderdiğiniz videolar cihaza direkt olarak kaydolur. Bu sayede spotify kaydetme satın al işlemini otomatik olarak gerçekleştirmiş olursunuz.

Uzun Video Whatsapp’ta Nasıl Paylaşılır?

Youtube videoları bazen belirlenen sürenin çok üzerinde olabilmektedir. Ancak Whatsapp uygulaması video gönderim esnasında belirlenen sürenin üzerindeki videoları gönderme işlemini gerçekleştiremez. Whatsapp belirlediği süredeki videoları göndermek isteyenler şu işlemleri takip etmelidir:

  • Whatsapp konuşma panelinden dosya ekleme butonuna basınız
  • Cihazınızda yer alan videoyu seçiğ yüklenmesini bekleyiniz
  • Uzun videoların içerinden belirlene sürelik kısmı seçip Gönder tuşunu seçiniz

Göndermek istediğiniz videoyu kırpmadan uzun hali ile göndermek istiyorsanız videoyu uzun haliyle farklı bir platforma veya Youtube’a yükleyip, videonun linkini Whatsapp üzerinden kopyalayıp gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz Whatsapp videosu karşı tarafın cihazında tiktok takipçi satın al işlemini otomatik olarak gerçekleştirmiş yani kaydetmiş olacaktır.

WhatsApp Kaç Dakikalık Video Gönderilir?

Göndermek istediğiniz dosyanın boyutu en fazla 16 MB olarak belirlenmiştir. Cep telefonunda bu boyut yaklaşık olarak 90 saniye ile 3 dakika aralığına denk gelmektedir. Videonuzun süresi daha uzun ise belirlenen süreyi içerisinden kırparak gönderim yapabilirsiniz. Ayrıca belli aralıkları seçerek arka arkaya video gönderimi yapabilirsiniz. Anık video göndermek için kamera butonuna basılı tutarak Whatsapp videosu çekip paylaşabilirsiniz.

WhatsApp Hangi Video Formatlarını Destekliyor?

Göndermek istediğiniz videonun mpeg4 veya 3GP olması gerekmektedir. Ayrıca videonun süresi de 16 MG’dan uzun olmamalıdır. Youtube videolarınızın Whatsapp gibi uygulamalar aracılığı ile paylaşılması Youtube kanalınızın etkileşim oranını artırmaktadır. Ayrıca buy twitter poll votes adresinde yer alan Youtube paylaşım satın al paketlerine 10 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilir avantajlı fiyatlar ve ekstra hediye seçenekleri ile paylaşım oranınızı pratik olarak artırabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir